Apie mus

Nuo 2005 metų veikiančiame odinių rūbų ir kailio siuvimo salone jūsų laukia kūrybingi ir nuoširdžiai norintys jums padėti specialistai.  Pas mus galite ne tik pasisiūdinti kažką naujo ir unikalaus, bet ir pataisyti, persisiūti, atrestauruoti savo mylimus odinius rūbelius bei galanteriją. Pakonsultuosime, patarsime, modeliavimo, dizaino, patogumo, praktiškumo klausimais. Patikėkite savo idėjas ar  bėdas mums, mes būtinai pasiūlysime geriausią techninį sprendimą.

Pagrindinės veiklos kryptys:-


- Siuvame drabužius, galanteriją ir aksesuarus iš odos ir kailio pagal individualius užsakymus,
- Bendradarbiaujame su kūrėjais,  dizaineriais bei verslininkais, kuriant ir siuvant vienetinius ar serijinius gaminius.

 

Požiūriai ir principai:

Ekologiškumo principas.UAB Alegro forte palaiko ekologinį visuomenės požiūrį - nepulkime pirkti naujo daikto- neišmeskime seno, pataisyme jį. Mūsų techniniai resursai ir patirtis pasitarnaus jūsų iškilusioms problemoms spręsti. Esame sukaupę nemenkus medžiagų ir priemonių resursus odos restauravimui bei atnaujinimui. Jūsų mylimam rankinukui, kailinukams ar odiniam rūbeliui grąžinsime naują gyvenimą. Gamybai naudojame tik natūralias medžiagas atvežtas tiek iš užsienio šalių, tiek ir pagamintas Lietuvoje.
Sąžiningo verslo principas. Ilgametė techninė patirtis, kūrybingi sprendimai, sąžiningos kainos, lanksčios tiekimo ir atsiskaitymo sąlygos sukuria malonaus ir ilgalaikio bendradarbiavimo prielaidas.

 

Odos ir kailio gaminių kūrybinėse dirbtuvėse Alegro forte įgyvendinsime šauniausias jūsų idėjas ir išspręsime iškilusias bėdas. Mes pasirūpinsime jūsų odiniu stiliumi.